PŮJČOVNA ZDRAVOTNICKÝCH POMŮCEK BRUNTÁL

Uzdravovat se v domácím prostředí znamená mít k ruce nejen šikovné zdravotní sestry, ale i potřebné pomůcky. Chybí vám doma pro vás nebo osobu, o kterou pečujete, odpovídající vybavení k tomu, aby se uzdravovací proces vyvíjel tak, jak má? Usnadněte si život a využijte nabídku naší půjčovny zdravotnických potřeb.

Půjčujeme vozíky, polohovatelné postele, infuzní stojany a mnoho dalších praktických věcí. Vše v perfektně funkčním a hygienicky nezávadném stavu. Proč zdravotní pomůcky z půjčovny? Ušetříte peníze. A až se uzdravíte, vše nám jednoduše vrátíte.

JAK TO FUNGUJE?

Pohodlně. Vyberte si online, co potřebujete, nebo nám zavolejte a my vám rádi poradíme. Nečeká vás žádné složité papírování, během chvilky vyplníme na jeden list papíru základní údaje a pomůcka je vaše.

Můžete si ji buď sami odvézt anebo vám zajistíme odvoz i s montáží (např. v případě polohovatelných postelí).

Jste klienty naší Domácí zdravotní péče z Bruntálu? Skvělé, naše sestřičky vám rády pomohou jak s výběrem, tak s obsluhou každé pomůcky. 


ZAVOLEJTE NÁM


PROČ VYUŽÍT SLUŽEB NAŠÍ PŮJČOVNY?

  • Všechny pomůcky jsou moderní, v bezvadném funkčním i hygienickém stavu.
  • Pronájem pomůcek není zásadním zásahem do vaší peněženky.
  • Pomůcky půjčujeme na tak dlouhou dobu, jak budete potřebovat.
  • Správné vybavení znamená znatelnou úlevu při péči. Například jednoduše polohovatelná postel přináší významný komfort jak pacientovi, tak pečujícímu – už žádné namáhavé pohyby při zvedání pacienta, stačí zmáčknout tlačítko a lůžko pacienta se nastaví do potřebné polohy.
  • Poradíme vám s výběrem pomůcky i s její obsluhou či instalací. Díky dlouholetým zkušenostem vám také dokážeme poradit, co vše by se vám mohlo hodit.

pomůcky