DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE BRUNTÁL

Uzdravujte se pohodlně v domácím prostředí. Naše zdravotní sestry z Bruntálu se stanou vaší oporou v nemoci i během rekonvalescence. Nebuďte na to sami.

JAK DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE FUNGUJE?

Dejte nám o sobě vědět a my už zařídíme vše potřebné. Ve spolupráci s vaším ošetřujícím lékařem připravíme ošetřovatelský plán. Potom si společně s vámi domluvíme termíny návštěv, v čase, který nejlépe vyhovuje vašemu dennímu režimu. A pak už se budeme pravidelně vídat.

Spolehlivost je nám vlastní. Dáváme si záležet, abyste na nás nikdy nečekali. Chodíme vždy v domluvený čas. Během návštěvy pro vás mimo jiné zařídíme aplikaci léků, injekcí, infuzí, převazy, bandáže, podání enterální výživy, ošetření defektů i proleženin, léčebné laváže, katetrizace, kontrolu krevního tlaku i glykemií nebo odběry biologického materiálu.

S vaším lékařem jsme neustále ve spojení. Díky aktuálním informacím o vašem zdravotním stavu může přizpůsobovat průběh léčby. Po celou dobu domácího léčení jste pod bedlivým zdravotním dozorem. Jaké informace od nás váš lékař získá? Předáváme mu objektivní nálezy, biologické hodnoty a aktuální informace o vašem zdravotním stavu.

Uzdravujte se v bezpečí domova a obklopeni svými blízkými a přijměte naši pomocnou ruku. Nás se stydět nemusíte. Respektujeme vás i vaši rodinu. Jsme seriózními hosty vašich domácností, kteří myslí jen na jediné. Jak vám skutečně pomoci.

POMÁHÁME


24/7 péče

Jsme tu pro vás

 

ZDARMA


placeno pojišťovnou

Péče je hrazená zdravotní pojišťovnou na základě doporučení vašeho lékaře.
 

PROFESIONÁLNÍ SESTRY


sestřička

všechny naše sestry pravidelně vzděláváme ve spolupráci s Institutem zdravotních a sociálních věd.

 

ZAVOLEJTE NÁM A OBJEDNEJTE SE


PŘEDNOSTI DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE

 

  • Léčba v domácím prostředí je pohodlnější a psychicky méně náročná. Pohoda pacienta přispívá k rychlejšímu uzdravování a usnadňuje průběh rekonvalescence.
  • Pozornost sestry není rozptýlena jinými úkoly nebo pacienty. Její pozornost se soustředí výhradně na vás a vaše potřeby.
  • Bruntálské sestřičky jsou šikovné ve všech směrech. Rády a ochotně pomohou i s běžnými ošetřovatelskými úkony a vy získáte pocit sebedůvěry a bezpečí, a to ať už jste pacient nebo se staráte o blízkého.
  • Domácí prostředí minimalizuje riziko nákazy nemocničními infekcemi.
  • Domácí zdravotní péče nezatíží vaši peněženku. Na základě doporučení ošetřujícího lékaře je plně hrazena zdravotní pojišťovnou.