SLUŽBY DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE BRUNTÁL

Využijte veškeré možnosti, které vám Domácí zdravotní péče Bruntál nabízí a uzdravujte se vy nebo vaši blízcí v bezpečném pohodlí domácího prostředí. Jste po operaci nebo úrazu a váháte, zda se o sebe dokážete doma postarat? Léčíte se s dlouhodobým nebo chronickým onemocněním? Máte v péči osobu blízkou a jsou okamžiky, kdy už toho všeho máte až nad hlavu?

Ničeho se nebojte. Naše zdravotní sestry jsou připraveny se o vše postarat. Náš zdravotní personál je plně kvalifikovaný splnit veškeré nároky, které jsou na ošetřování pacientů kladené. Domácí zdravotní péči (home care) využívá mnoho lidí. Využijte ji i vy a zjistěte, že je stejně kvalitní jako v nemocnici nebo jiném zdravotnickém zařízení. 

KOMU JE ZDRAVOTNÍ PÉČE V DOMÁCNOSTI URČENÁ?

Každému, kdo ji potřebuje. V Bruntále a okolí pečujeme o muže i ženy, o mladé i o staré, o krátkodobě i dlouhodobě nemocné, prostě o každého, kdo prochází léčebným nebo rekonvalescenčním procesem. Nemějte z ničeho strach. Jsme profesionálové a víme, co nemoc obnáší. Vaše obtíže, mrzutá nálada ani občasná nehoda nás nevyvedou z míry. Vždyť proto tu jsme. Abychom vám ulevili a byli vaší stabilní a laskavou oporou. 

NA NIC NEČEKEJTE A ROVNOU SE U NÁS OBJEDNEJTE