DOMÁCÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE SESTŘIČKA.CZ BRUNTÁL

Kdo jsme? Tým lidí, které spojila touha pomáhat druhým. Jsme zdravotní sestry a ostatní odborníci zaměření na poskytování ošetřovatelských služeb v domácím prostředí. Všichni máme společný cíl. Dělat Bruntál a okolí příjemnějším místem pro život.

Každý z nás má své vlastní důvody proč tuto profesi vykonává. Něco máme ale přece jen společné. Ochotu a touhu dávat lidem kousek štěstí. Věříme, že léčit a uzdravovat se v domácím prostředí je pohodlí, které si může dopřát téměř každý pacient. Jen k tomu potřebuje něčí pomoc. Víme, že jsme občas postaveni před nelehký úkol, a právě proto, že to víme, se ničeho nezalekneme. Jsme připraveni zvládnout každou situaci. Proto máme pořád dobrou náladu a uchováváme si úsměv na rtech.

Dlouhodobá spolupráce s pacientem mění nás i jeho. On je o krok blíž k uzdravení a pro nás se stává součástí naší velké rodiny. Záleží nám na něm i na jeho zdraví. Díky tomu je pro nás laskavost, ochota, milé slovo nebo pohlazení naprosto přirozenou součástí profesionálního chování. Diskrétnost a odbornost jsou vlastnosti, dané naším povoláním. Uchopte pomocnou ruku našich bruntálských sestřiček a pojďte vstříc o kapku lepší budoucnosti. Postaráme se o vás. Kdykoliv budete potřebovat.


SNAŽÍME SE VÁM BÝT BLÍZKO

Sestřičky z Bruntálu jsou součástí jednoho velkého týmu Domácí zdravotní péče Sestřička.cz. Podívejte se na mapě, kde všude ještě naše kolegyňky pracují. Třeba jejich služby využije někdo vám blízký. 

​​mapa

Smluvní pojišťovny

  • 111 Všeobecná zdravotní pojišťovna České republiky
  • 201 Vojenská zdravotní pojišťovna České republiky 
  • ‍205 Česká průmyslová zdravotní pojišťovna
  • ‍207 Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví 
  • ‍211 Zdravotní pojišťovna Ministerstva vnitra